Przywiązujemy szczególną wagę do tego by jak najlepiej i najpełniej przedstawić Państwu osoby, które polecamy do pracy. By na podstawie wszystkich informacji łatwo wybrali Państwo te idealne. Dostęp do pełnej bazy osób otrzymają Państwo kontaktując się z nami.

1) W pierwszej części każdej prezentacji hostessy zamieszczone są zdjęcia, które wykonujemy sami. Naturalne, bez mocnego makijażu czy retuszu, by jak najwierniej odzwierciedlały dziewczynę, która będzie pracowała dla Państwa:

 

2) Pod zdjęciami znajdą Państwo szczegółowe informacje opisujące daną hostessę m. in. wymiary, języki obce, doświadczenie:

 

3) Nic tak nie oddaje osoby jak możliwość jej wysłuchania, dlatego w prezentacji każdej osoby znajdziecie Państwo tzw. wideo rekrutacyjne, w którym hostessa mówi o sobie po polsku oraz w innych językach jakimi się posługuje:

 

4) W tej części umieszczamy zdjęcia hostessy z współpracy z nami (są to wybrane zlecenia w których pracowała dla nas):

 

5) Poniżej zdjęć dokumentujących doświadczenie hostessy w naszej agencji prezentujemy zdjęcia z portfolio jakie posiada dana dziewczyna jako modelka (pokazy mody), fotomodelka (sesje zdjęciowe):

 

6) Na końcu znajduje się sekcja oceny osoby. Mogą Państwo tutaj przeczytać/napisać opinię o danej hostessie lub wystawić jej ocenę w formie punktacji: