Hostessy do obsługi stoisk targowych oraz recepcji

Hostessy są nieodłącznym elementem wystaw targowych. Będą pracowały na recepcji, przy promocji targów lub stoiska targowego. Pomogą w obsłudze stoiska oraz w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Dopilnują porządku na stoisku oraz zaproponują poczęstunek gościom.

 

Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, o jakość których postarają się dla Państwa nasze hostessy – tak aby firma i jej wizerunek w przyszłości pozytywnie się kojarzyły odwiedzającym stoisko.

Hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych klientów, przywitają gości, w czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomogą w porozumiewaniu się z obcokrajowcami w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim. W zależności od oczekiwań klientów hostessy mogą być ubrane w nasze stroje firmowe jak również odpowiednio dobrane we własnym zakresie.

 

Hostessy również mogą prowadzić recepcję targową w której będą starannie i sumiennie wykonywać powierzone im zadania np. rejestrować gości, wystawców. Udzielą też wszystkich niezbędnych informacji oraz dołożą starań aby wystawcy jak i goście odwiedzający targi byli zadowoleni.

Natomiast hostessy w specjalnych strojach dobranych do tematyki targów mogą promować wydarzenie wśród przechodniów, informując i zachęcając ich do odwiedzenia wystawy.

 

Nasze hostessy / hości od lat obsługują recepcję targów BALTEXPO, nasze hostessy pracowały na stoiskach targowych podczas takich tarów jak: mieszkaniowe, TRAKO, BALT MILITARY EXPO, Uroda, AMBERMART, FOODEXPO, POLFISH, Amberif, Wiatr i Woda, targi pracy, ślubne, motoryzacyjne, Fit Festival.