Twoja Firma wymaga promocji? Nie musisz już zatrudniać sztabu ludzi i wydawać olbrzymiego budżetu. Przejmiemy od Ciebie wszelkie prace, a Ty i Twoja firma będziecie mogli skupić się na obsłudze klientów i powiększaniu swojej oferty.

O ProPromo

Dbamy o jakość. Tego samego oczekujemy od naszych Partnerów/Współpracowników/Pracowników. Znamy znaczenie słowa „odpowiedzialność” – z pełną świadomością podejmujemy nasze działania i odpowiadamy za nie. Cenimy również zaufanie – pielęgnujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl w kontaktach z naszymi klientami oraz pracownikami.

Na podstawie doświadczeń z długoletniej pracy w promocji oferujemy profesjonalne wsparcie każdego wydarzenia o charakterze promocyjnym jak również innych wydarzeń ważnych dla Państwa firmy.

 


Szybko, sprawnie i co najważniejsze fachowo. Szybka adaptacja, doskonały kontakt z klientem i wysoka samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań. Polecam.

Barbara Cyniak, Specjalista ds. marketingu – AUTO-MOBIL

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy hostess w miniony weekend, zdecydowanie należy im się pochwała za postawę i ilość rozdanych gazetek.

Monika Piątkowska, Account Manager – DPS&CO

Pani Sylwio, w przyszłym roku proszę o kontakt wcześniej przed targami w Gdyni, i proszę dla nas z wyprzedzeniem poprosić o termin Paulinę. Świetnie się nam razem pracowało.

Krzysztof Olejnik, redaktor naczelny – WIATR magazyn dla żeglarzy