Twoja Firma wymaga promocji? Nie musisz już zatrudniać sztabu ludzi i wydawać olbrzymiego budżetu. Przejmiemy od Ciebie wszelkie prace, a Ty i Twoja firma będziecie mogli skupić się na obsłudze klientów i powiększaniu swojej oferty.

O ProPromo

Dbamy o jakość. Tego samego oczekujemy od naszych Partnerów/Współpracowników/Pracowników. Znamy znaczenie słowa „odpowiedzialność” – z pełną świadomością podejmujemy nasze działania i odpowiadamy za nie. Cenimy również zaufanie – pielęgnujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl w kontaktach z naszymi klientami oraz dostawcami.

Z myślą o małych i średnich firmach, które nie posiadają własnego działu marketingowego wprowadziliśmy do oferty działania marketingowe i projektowanie graficzne tym sposobem mogą one skorzystać z naszego doświadczenia nie wydając fortuny na działania pomagające zaistnieć, rozwijać się i promować Państwa firmie.

Na podstawie doświadczeń z długoletniej pracy w promocji oferujemy profesjonalne wsparcie każdego wydarzenia o charakterze promocyjnym jak również innych wydarzeń ważnych dla Państwa firmy.

 

Główne profile działalności firmy:

hostessy, modelki, fordanserki (90%)

obsługa eventowa (40%)

projektowanie graficzne (30%)

działania marketingowe (30%)