Jesteśmy wiodącym dostawcą usług promocyjnych i hostess na terenie Trójmiasta. Zdajemy sobie sprawę, że agencja jest tak dobra, jak personel, który dostarcza, dlatego też jesteśmy bardzo dokładni w wyborze wszystkich naszych pracowników. Nasz dokładny proces rekrutacji gwarantuje, że nasi pracownicy są entuzjastyczni, inteligentni, doświadczeni i dobrze komunikujący się. Dzięki temu możemy zaoferować najlepszą kadrę promocyjną, hostessy i hostów, ambasadorów marki, obsługę targową i animatorów w branży eventowej. Nasza agencja dba o jakość usług od początku do końca i zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów.

Dbamy o jakość. Tego samego oczekujemy od naszych Partnerów/Współpracowników/Pracowników. Znamy znaczenie słowa „odpowiedzialność” – z pełną świadomością podejmujemy nasze działania i odpowiadamy za nie. Cenimy również zaufanie – pielęgnujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl w kontaktach z naszymi klientami oraz pracownikami.

Na podstawie doświadczeń z długoletniej pracy w promocji oferujemy profesjonalne wsparcie każdego wydarzenia o charakterze promocyjnym jak również innych wydarzeń ważnych dla Państwa firmy.

 


Jesteśmy dumni z dobrych relacji ze wszystkimi naszymi hostami i hostessami, zamy ich mocne strony i talenty, aby dobrać najbardziej odpowiedni personel do wydarzenia naszego klienta.

Znamy wszystkich naszych pracowników osobiście, więc gdy już zdobędziemy szczegółowy brief, jesteśmy w stanie wyłonić najodpowiedniejszych pracowników promocyjnych do tego konkretnego wydarzenia.
Nasi pracownicy agencji promocyjnej są atrakcyjni, inteligentni, proaktywni i profesjonalni. To daje nam pewność, że nasi pracownicy będą atutem przy reprezentowaniu Państwa firmy.

 

 

Szybko, sprawnie i co najważniejsze fachowo. Szybka adaptacja, doskonały kontakt z klientem i wysoka samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań. Polecam.

Barbara Cyniak, Specjalista ds. marketingu – AUTO-MOBIL

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy hostess w miniony weekend, zdecydowanie należy im się pochwała za postawę i ilość rozdanych gazetek.

Monika Piątkowska, Account Manager – DPS&CO

Pani Sylwio, w przyszłym roku proszę o kontakt wcześniej przed targami w Gdyni, i proszę dla nas z wyprzedzeniem poprosić o termin Paulinę. Świetnie się nam razem pracowało.

Krzysztof Olejnik, redaktor naczelny – WIATR magazyn dla żeglarzy